Βαθμολογία & Αγώνες 2020-21

Βαθμολογία

#
Club
M
W
D
L
GF
GA
GD
Pt
1
w w d w d
21
7
6
67
28
39
70
2
w w d d w
21
10
3
50
22
28
70
3
w w w w d
20
9
5
55
32
23
69
4
w l d d d
16
12
6
51
36
15
60
5
w w w w d
13
14
7
56
38
18
53
6
l w l w l
15
6
13
54
48
6
51
7
l l w l w
13
12
9
61
50
11
48
8
w l d l w
13
7
14
34
34
0
46
9
w d w l l
12
9
13
43
43
0
45
10
l w d w l
12
8
14
50
50
0
44
11
w w d l d
11
11
12
44
41
3
44
12
w w d w l
11
10
13
41
47
-6
43
13
l d w l w
10
9
15
50
56
-6
39
14
l l l w d
9
10
15
43
53
-10
37
15
l l l d d
8
10
16
32
51
-19
34
16
l l l l w
8
7
19
41
65
-24
31
17
l l l d d
5
8
21
35
68
-33
20
18
l l d l l
5
7
22
32
77
-45
19

Αγώνες 2020-21

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1
12 Sep 202012:00 pm
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2 3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
12 Sep 2020 12:00 pm
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2
3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
12 Sep 202012:00 pm
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3 0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
12 Sep 2020 12:00 pm
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3
0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
12 Sep 202012:00 pm
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1 1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
12 Sep 2020 12:00 pm
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1
1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
12 Sep 202012:00 pm
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4 1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
12 Sep 2020 12:00 pm
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
4
1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
12 Sep 202012:00 pm
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0 0
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
12 Sep 2020 12:00 pm
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0
0
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
12 Sep 202012:00 pm
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1 1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
12 Sep 2020 12:00 pm
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1
1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
12 Sep 202012:00 pm
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2 0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
12 Sep 2020 12:00 pm
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2
0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
12 Sep 202012:00 pm
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3 0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
12 Sep 2020 12:00 pm
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3
0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
11 Sep 202012:00 pm
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1 1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
11 Sep 2020 12:00 pm
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1
1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2
19 Sep 202012:00 pm
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0 2
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
19 Sep 2020 12:00 pm
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0
2
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
19 Sep 202012:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2 1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
19 Sep 2020 12:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2
1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
19 Sep 202012:00 pm
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0 1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
19 Sep 2020 12:00 pm
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0
1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
19 Sep 202012:00 pm
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1 1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
19 Sep 2020 12:00 pm
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1
1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
19 Sep 202012:00 pm
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1 1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
19 Sep 2020 12:00 pm
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1
1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
19 Sep 202012:00 pm
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1 0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
19 Sep 2020 12:00 pm
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1
0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
19 Sep 202012:00 pm
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
3 0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
19 Sep 2020 12:00 pm
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
3
0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
19 Sep 202012:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3 0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
19 Sep 2020 12:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3
0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
18 Sep 202012:00 pm
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
2 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
18 Sep 2020 12:00 pm
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
2
2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3
21 Oct 202012:00 pm
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1 1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
21 Oct 2020 12:00 pm
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1
1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
26 Sep 202012:00 pm
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0 2
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
26 Sep 2020 12:00 pm
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0
2
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
26 Sep 202012:00 pm
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1 2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
26 Sep 2020 12:00 pm
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1
2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
26 Sep 202012:00 pm
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1 1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
26 Sep 2020 12:00 pm
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1
1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
26 Sep 202012:00 pm
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0 1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
26 Sep 2020 12:00 pm
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0
1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
26 Sep 202012:00 pm
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2 2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
26 Sep 2020 12:00 pm
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2
2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
26 Sep 202012:00 pm
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0 1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
26 Sep 2020 12:00 pm
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0
1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
26 Sep 202012:00 pm
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0 0
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
26 Sep 2020 12:00 pm
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0
0
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
25 Sep 202012:00 pm
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0 3
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
25 Sep 2020 12:00 pm
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
0
3
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4
28 Oct 202012:00 pm
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2 0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
28 Oct 2020 12:00 pm
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2
0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
30 Sep 202012:00 pm
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0 0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
30 Sep 2020 12:00 pm
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0
0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
30 Sep 202012:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0 0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
30 Sep 2020 12:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0
0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
30 Sep 202012:00 pm
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1 1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
30 Sep 2020 12:00 pm
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1
1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
30 Sep 202012:00 pm
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2 0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
30 Sep 2020 12:00 pm
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2
0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
30 Sep 202012:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1 2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
30 Sep 2020 12:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1
2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
30 Sep 202012:00 pm
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0 3
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
30 Sep 2020 12:00 pm
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0
3
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
30 Sep 202012:00 pm
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0 0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
30 Sep 2020 12:00 pm
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0
0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
30 Sep 202012:00 pm
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
30 Sep 2020 12:00 pm
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2
1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5
4 Oct 202012:00 pm
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1 0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
4 Oct 2020 12:00 pm
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1
0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
3 Oct 202012:00 pm
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1 0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3 Oct 2020 12:00 pm
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1
0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
3 Oct 202012:00 pm
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2 0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3 Oct 2020 12:00 pm
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2
0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3 Oct 202012:00 pm
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0 0
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
3 Oct 2020 12:00 pm
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0
0
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
3 Oct 202012:00 pm
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1 0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3 Oct 2020 12:00 pm
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1
0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3 Oct 202012:00 pm
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1 0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3 Oct 2020 12:00 pm
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1
0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3 Oct 202012:00 pm
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2 1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
3 Oct 2020 12:00 pm
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2
1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
3 Oct 202012:00 pm
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2 3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
3 Oct 2020 12:00 pm
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2
3
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
3 Oct 202012:00 pm
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
2 1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3 Oct 2020 12:00 pm
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
2
1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6
14 Oct 202012:00 pm
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1 0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
14 Oct 2020 12:00 pm
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1
0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
14 Oct 202012:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1 1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
14 Oct 2020 12:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1
1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
14 Oct 202012:00 pm
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3 3
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
14 Oct 2020 12:00 pm
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3
3
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
14 Oct 202012:00 pm
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1 2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
14 Oct 2020 12:00 pm
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1
2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
14 Oct 202012:00 pm
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2 0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
14 Oct 2020 12:00 pm
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
2
0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
14 Oct 202012:00 pm
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2 0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
14 Oct 2020 12:00 pm
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2
0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
14 Oct 202012:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0 1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
14 Oct 2020 12:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0
1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
14 Oct 202012:00 pm
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0 3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
14 Oct 2020 12:00 pm
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0
3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
14 Oct 202012:00 pm
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1 1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
14 Oct 2020 12:00 pm
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1
1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7
17 Oct 202012:00 pm
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1 1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
17 Oct 2020 12:00 pm
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1
1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
17 Oct 202012:00 pm
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2 2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
17 Oct 2020 12:00 pm
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2
2
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
17 Oct 202012:00 pm
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0 2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
17 Oct 2020 12:00 pm
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0
2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
17 Oct 202012:00 pm
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
2 0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
17 Oct 2020 12:00 pm
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
2
0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
17 Oct 202012:00 pm
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2 2
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
17 Oct 2020 12:00 pm
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2
2
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
17 Oct 202012:00 pm
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3 1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
17 Oct 2020 12:00 pm
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3
1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
17 Oct 202012:00 pm
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1 0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
17 Oct 2020 12:00 pm
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1
0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
17 Oct 202012:00 pm
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1 0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
17 Oct 2020 12:00 pm
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1
0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
17 Oct 202012:00 pm
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1 5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
17 Oct 2020 12:00 pm
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1
5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8
24 Oct 202012:00 pm
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0 1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
24 Oct 2020 12:00 pm
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0
1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
24 Oct 202012:00 pm
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0 1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
24 Oct 2020 12:00 pm
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0
1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
24 Oct 202012:00 pm
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1 1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
24 Oct 2020 12:00 pm
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1
1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
24 Oct 202012:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0 2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
24 Oct 2020 12:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0
2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
24 Oct 202012:00 pm
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3 2
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
24 Oct 2020 12:00 pm
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3
2
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
24 Oct 202012:00 pm
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2 2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
24 Oct 2020 12:00 pm
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2
2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
24 Oct 202012:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
24 Oct 2020 12:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3
0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
24 Oct 202012:00 pm
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
2 3
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
24 Oct 2020 12:00 pm
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
2
3
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
23 Oct 202012:00 pm
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0 2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
23 Oct 2020 12:00 pm
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0
2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9
28 Dec 202012:00 pm
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3 0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
28 Dec 2020 12:00 pm
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3
0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
31 Oct 202012:00 pm
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0 1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
31 Oct 2020 12:00 pm
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0
1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
31 Oct 202012:00 pm
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0 1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
31 Oct 2020 12:00 pm
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0
1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
31 Oct 202012:00 pm
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0 4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
31 Oct 2020 12:00 pm
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0
4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
31 Oct 202012:00 pm
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1 1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
31 Oct 2020 12:00 pm
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1
1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
31 Oct 202012:00 pm
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1 2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
31 Oct 2020 12:00 pm
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1
2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
31 Oct 202012:00 pm
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
5 0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
31 Oct 2020 12:00 pm
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
5
0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
31 Oct 202012:00 pm
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0 0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
31 Oct 2020 12:00 pm
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0
0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
30 Oct 202012:00 pm
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
4 1
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
30 Oct 2020 12:00 pm
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
4
1
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10
13 Jan 202112:00 pm
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1 0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
13 Jan 2021 12:00 pm
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1
0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
4 Nov 202012:00 pm
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0 1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
4 Nov 2020 12:00 pm
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0
1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
4 Nov 202012:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0 2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
4 Nov 2020 12:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0
2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
4 Nov 202012:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0 1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
4 Nov 2020 12:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0
1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
4 Nov 202012:00 pm
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
4 Nov 2020 12:00 pm
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3
1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
4 Nov 202012:00 pm
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
2 2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
4 Nov 2020 12:00 pm
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
2
2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
4 Nov 202012:00 pm
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3 2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
4 Nov 2020 12:00 pm
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3
2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
4 Nov 202012:00 pm
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1 1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
4 Nov 2020 12:00 pm
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1
1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
4 Nov 202012:00 pm
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1 3
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
4 Nov 2020 12:00 pm
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1
3
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11
8 Nov 202012:00 pm
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1 0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
8 Nov 2020 12:00 pm
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1
0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
8 Nov 202012:00 pm
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0 0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
8 Nov 2020 12:00 pm
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0
0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7 Nov 202012:00 pm
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1 0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
7 Nov 2020 12:00 pm
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1
0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
7 Nov 202012:00 pm
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1 0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
7 Nov 2020 12:00 pm
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1
0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
7 Nov 202012:00 pm
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2 1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
7 Nov 2020 12:00 pm
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2
1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
7 Nov 202012:00 pm
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0 0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
7 Nov 2020 12:00 pm
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0
0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
7 Nov 202012:00 pm
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
2 1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
7 Nov 2020 12:00 pm
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
2
1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
7 Nov 202012:00 pm
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1 1
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
7 Nov 2020 12:00 pm
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1
1
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
7 Nov 202012:00 pm
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
3 0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
7 Nov 2020 12:00 pm
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
3
0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12
28 Dec 202012:00 pm
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1 0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
28 Dec 2020 12:00 pm
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1
0
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
13 Dec 202012:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1 1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
13 Dec 2020 12:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1
1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
12 Dec 202012:00 pm
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2 1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
12 Dec 2020 12:00 pm
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2
1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
12 Dec 202012:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1 2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
12 Dec 2020 12:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1
2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
12 Dec 202012:00 pm
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1 1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
12 Dec 2020 12:00 pm
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
1
1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
12 Dec 202012:00 pm
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1 3
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
12 Dec 2020 12:00 pm
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1
3
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
12 Dec 202012:00 pm
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2 1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
12 Dec 2020 12:00 pm
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2
1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
12 Dec 202012:00 pm
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0 2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
12 Dec 2020 12:00 pm
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
0
2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
11 Dec 202012:00 pm
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
11 Dec 2020 12:00 pm
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
2
0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13
20 Dec 202012:00 pm
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2 2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
20 Dec 2020 12:00 pm
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2
2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
20 Dec 202012:00 pm
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1 2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
20 Dec 2020 12:00 pm
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1
2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
19 Dec 202012:00 pm
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0 1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
19 Dec 2020 12:00 pm
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0
1
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
19 Dec 202012:00 pm
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1 3
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
19 Dec 2020 12:00 pm
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
1
3
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
19 Dec 202012:00 pm
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2 1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
19 Dec 2020 12:00 pm
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2
1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
19 Dec 202012:00 pm
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1 1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
19 Dec 2020 12:00 pm
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1
1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
19 Dec 202012:00 pm
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0 0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
19 Dec 2020 12:00 pm
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0
0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
19 Dec 202012:00 pm
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2 4
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
19 Dec 2020 12:00 pm
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2
4
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
18 Dec 202012:00 pm
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1 2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
18 Dec 2020 12:00 pm
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1
2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14
27 Jan 202112:00 pm
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1 2
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
27 Jan 2021 12:00 pm
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
1
2
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
23 Dec 202012:00 pm
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3 2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
23 Dec 2020 12:00 pm
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
3
2
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
23 Dec 202012:00 pm
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0 2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
23 Dec 2020 12:00 pm
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
0
2
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
23 Dec 202012:00 pm
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2 0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
23 Dec 2020 12:00 pm
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2
0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
23 Dec 202012:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2 1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
23 Dec 2020 12:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2
1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
23 Dec 202012:00 pm
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
5 0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
23 Dec 2020 12:00 pm
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
5
0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
23 Dec 202012:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0 2
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
23 Dec 2020 12:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
0
2
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
23 Dec 202012:00 pm
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
23 Dec 2020 12:00 pm
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1
1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
22 Dec 202012:00 pm
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1 2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
22 Dec 2020 12:00 pm
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1
2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15
3 Mar 202112:00 pm
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0 2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
3 Mar 2021 12:00 pm
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0
2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
20 Jan 202112:00 pm
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1 2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
20 Jan 2021 12:00 pm
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1
2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
3 Jan 20212:30 pm
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0 1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3 Jan 2021 2:30 pm
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
0
1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2 Jan 202112:00 pm
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
0 1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2 Jan 2021 12:00 pm
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
0
1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2 Jan 202112:00 pm
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
4 2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2 Jan 2021 12:00 pm
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
4
2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2 Jan 202112:00 pm
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3 3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2 Jan 2021 12:00 pm
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
3
3
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2 Jan 202112:00 pm
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
4 1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2 Jan 2021 12:00 pm
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
4
1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2 Jan 202112:00 pm
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1 0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2 Jan 2021 12:00 pm
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1
0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2 Jan 202112:00 pm
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
0 1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
2 Jan 2021 12:00 pm
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
0
1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16
6 Jan 202112:00 pm
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2 1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
6 Jan 2021 12:00 pm
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
2
1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
6 Jan 202112:00 pm
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
3 0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
6 Jan 2021 12:00 pm
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
3
0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
6 Jan 202112:00 pm
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2 1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
6 Jan 2021 12:00 pm
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2
1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
6 Jan 202112:00 pm
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2 0
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
6 Jan 2021 12:00 pm
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2
0
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
6 Jan 202112:00 pm
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2 0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
6 Jan 2021 12:00 pm
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2
0
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
6 Jan 202112:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2 5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
6 Jan 2021 12:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
2
5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
6 Jan 202112:00 pm
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2 3
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
6 Jan 2021 12:00 pm
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
2
3
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
6 Jan 202112:00 pm
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3 0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
6 Jan 2021 12:00 pm
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3
0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
6 Jan 202112:00 pm
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
6 Jan 2021 12:00 pm
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
1
1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17
31 Mar 20212:30 pm
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
3 1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
31 Mar 2021 2:30 pm
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
3
1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
10 Mar 20212:30 pm
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2 1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
10 Mar 2021 2:30 pm
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2
1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
9 Jan 20212:30 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1 0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
9 Jan 2021 2:30 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1
0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
9 Jan 20212:30 pm
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2 2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
9 Jan 2021 2:30 pm
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
2
2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
9 Jan 20212:30 pm
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1 0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
9 Jan 2021 2:30 pm
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1
0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
9 Jan 20212:30 pm
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1 0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
9 Jan 2021 2:30 pm
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
1
0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
9 Jan 20212:30 pm
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
4 2
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
9 Jan 2021 2:30 pm
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
4
2
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
9 Jan 20212:30 pm
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1 3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
9 Jan 2021 2:30 pm
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1
3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
9 Jan 20212:30 pm
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
2 0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
9 Jan 2021 2:30 pm
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
2
0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18
14 Feb 20212:30 pm
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1 1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
14 Feb 2021 2:30 pm
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1
1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
14 Feb 202112:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1 2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
14 Feb 2021 12:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1
2
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
13 Feb 20212:30 pm
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
3 1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
13 Feb 2021 2:30 pm
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
3
1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
13 Feb 20212:30 pm
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1 1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
13 Feb 2021 2:30 pm
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1
1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
13 Feb 20212:30 pm
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
13 Feb 2021 2:30 pm
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2
2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
13 Feb 20212:30 pm
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0 2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
13 Feb 2021 2:30 pm
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
0
2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
13 Feb 20212:30 pm
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1 0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
13 Feb 2021 2:30 pm
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
1
0
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
13 Feb 20212:30 pm
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2 0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
13 Feb 2021 2:30 pm
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2
0
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
13 Feb 20212:30 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3 0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
13 Feb 2021 2:30 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3
0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19
20 Feb 202112:00 pm
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2 1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
20 Feb 2021 12:00 pm
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
2
1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
23 Jan 20212:30 pm
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1 1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
23 Jan 2021 2:30 pm
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
1
1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
23 Jan 20212:30 pm
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0 0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
23 Jan 2021 2:30 pm
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0
0
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
23 Jan 20212:30 pm
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
3 2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
23 Jan 2021 2:30 pm
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
3
2
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
23 Jan 20212:30 pm
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1 2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
23 Jan 2021 2:30 pm
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1
2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
23 Jan 20212:30 pm
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3 3
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
23 Jan 2021 2:30 pm
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3
3
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
23 Jan 20212:30 pm
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0 0
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
23 Jan 2021 2:30 pm
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
0
0
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
23 Jan 20212:30 pm
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1 0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
23 Jan 2021 2:30 pm
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1
0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
23 Jan 20212:30 pm
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0 2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
23 Jan 2021 2:30 pm
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0
2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20
30 Jan 20213:00 pm
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
30 Jan 2021 3:00 pm
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
2
1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
30 Jan 20213:00 pm
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0 2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
30 Jan 2021 3:00 pm
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
0
2
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
30 Jan 20213:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1 1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
30 Jan 2021 3:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1
1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
30 Jan 20213:00 pm
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3 1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
30 Jan 2021 3:00 pm
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
3
1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
30 Jan 20213:00 pm
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1 0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
30 Jan 2021 3:00 pm
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1
0
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
30 Jan 20213:00 pm
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
6 2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
30 Jan 2021 3:00 pm
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
6
2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
30 Jan 20213:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2 2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
30 Jan 2021 3:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2
2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
30 Jan 20213:00 pm
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2 2
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
30 Jan 2021 3:00 pm
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2
2
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
29 Jan 20216:00 pm
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1 2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
29 Jan 2021 6:00 pm
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1
2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21
24 Apr 202112:00 pm
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0 6
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
24 Apr 2021 12:00 pm
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
0
6
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
6 Feb 20213:00 pm
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2 1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
6 Feb 2021 3:00 pm
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
2
1
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
6 Feb 20213:00 pm
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3 1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
6 Feb 2021 3:00 pm
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
3
1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
6 Feb 20213:00 pm
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1 0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
6 Feb 2021 3:00 pm
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
1
0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
6 Feb 20213:00 pm
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
3 1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
6 Feb 2021 3:00 pm
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
3
1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
6 Feb 20213:00 pm
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3 1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
6 Feb 2021 3:00 pm
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
3
1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
6 Feb 20213:00 pm
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2 0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
6 Feb 2021 3:00 pm
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
2
0
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
6 Feb 20213:00 pm
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0 1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
6 Feb 2021 3:00 pm
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
0
1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
6 Feb 20213:00 pm
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1 0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
6 Feb 2021 3:00 pm
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1
0
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
6 Feb 20213:00 pm
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1 0
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
6 Feb 2021 3:00 pm
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
1
0
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22
7 Mar 202112:30 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1 1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
7 Mar 2021 12:30 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1
1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
6 Mar 20213:30 pm
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2 1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
6 Mar 2021 3:30 pm
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
2
1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
6 Mar 20213:30 pm
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0 0
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
6 Mar 2021 3:30 pm
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
0
0
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
6 Mar 20213:30 pm
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2 1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
6 Mar 2021 3:30 pm
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
2
1
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
6 Mar 20213:30 pm
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
6 Mar 2021 3:30 pm
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0
1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
6 Mar 20213:30 pm
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1 1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
6 Mar 2021 3:30 pm
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1
1
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
6 Mar 20213:30 pm
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
3 2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
6 Mar 2021 3:30 pm
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
3
2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
6 Mar 20213:30 pm
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0 2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
6 Mar 2021 3:30 pm
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
0
2
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
5 Mar 20213:30 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0 1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
5 Mar 2021 3:30 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
0
1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 23
13 Mar 202112:00 pm
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0 3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
13 Mar 2021 12:00 pm
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
0
3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
13 Mar 202112:00 pm
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
0 0
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
13 Mar 2021 12:00 pm
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
0
0
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
13 Mar 202112:00 pm
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3 1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
13 Mar 2021 12:00 pm
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
3
1
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
12 Mar 202112:00 pm
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
3 1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
12 Mar 2021 12:00 pm
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
3
1
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
5 1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
5
1
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1 1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
1
1
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
3 0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
3
0
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
3 1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
3
1
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1 1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
1
1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24
17 Mar 202112:00 pm
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1 1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
17 Mar 2021 12:00 pm
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
1
1
ΑΟΑΝ ΑΓΙΑΣ ΝΑΠΑΣ
17 Mar 202112:00 pm
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0 2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
17 Mar 2021 12:00 pm
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
0
2
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
17 Mar 202112:00 pm
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1 4
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
17 Mar 2021 12:00 pm
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
1
4
Ε.Ν.Υ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
17 Mar 202112:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1 1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
17 Mar 2021 12:00 pm
ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
1
1
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
17 Mar 202112:00 pm
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
4 0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
17 Mar 2021 12:00 pm
ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
4
0
Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
16 Mar 202112:00 pm
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
16 Mar 2021 12:00 pm
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
1
1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
16 Mar 202112:00 pm
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0 2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
16 Mar 2021 12:00 pm
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
0
2
ΠΑΕΕΚ ΚΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1 1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
1
1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1 3
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
1
3
ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ